מה ההבדל בין חוקר פרטי לחוקר משטרתי?

תוכן עניינים

אתם מתלבטים האם במקרה שלכם עדיף שתפנו אל חוקר פרטי או אל חוקר משטרתי?

זקוקים לעזרה? רוצים לשפוך אור על הדברים ועל המציאות שבה אתם חיים?

עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות.

 

מדוע חוקר פרטי הוא הבחירה הנכונה?

בבואנו לדבר על ההבדל בין חוקר פרטי ובין חוקר משטרתי, אנחנו רואים שלא כל חוקר משטרתי יוכל תמיד לעזור לכם. העניין הוא שאותו חוקר משטרתי צריך לעבור תחילה לא מעט בירוקרטיה כדי שהוא יוכל לקבל אישור לבצע חקירה מסוימת, מה שהופך את הכול להרבה יותר מורכב. כמו כן, עוד הבדל בין השניים, הוא שהחוקר הפרטי נמצא שם רק בשבילכם והוא האחראי הבלעדי על החקירה שלכם ועל ההתקדמות שלה. לעומת זאת, החוקר המשטרתי הרבה פעמים יצטרך להתמודד עם כמה חקירות שונות במקביל ולכן לא בטוח שהוא יגיע באותה מהירות לאותה תוצאה.

 

איך לבחור חוקר?

אם תעשו חיפוש קצר אתם תראו שיש לא מעט משרדי חקירות שונות שביניהם תוכלו לבחור. לכן טבעי שתתעורר אצלכם השאלה: איזה משרד חקירות יתאים יותר לביצוע המשימה? והאם בכל משרד חקירות תוכלו לקבל את אותו השירות? חשוב להבין שהתשובה היא לא. ראשית, יש משמעות למקצועיות של עובדי המשרד שבו אתם בוחרים ושנית, זה ברור שלא כל המשרדים מומחים בדיוק באותם התחומים. לדוגמה, יש משרדים שבהם החוקרים עוסקים יותר בחקירות כלכליות או עסקיות ואילו במשרדים אחרים הנושא המרכזי הוא בגידות בין בני זוג. בנוסף, כמובן שאם אתם מחפשים לכם חוקר פרטי טוב, יש משמעות גם לשאלה האם הוא עוסק בתחום הזה מזה שנים רבות או לא. חוקרים פרטיים צריכים לצבור לא מעט ניסיון וידע כדי להבטיח שהם יוכלו לתת שירות טוב לכל לקוח שפונה אליהם ולכן הוותק הוא נתון שלא כדאי להתעלם ממנו.

 

כמה עולות חקירות פרטיות?

איך אפשר לדבר על פניה למשרד חקירות כזה או אחר ולא לדבר על המחיר? למעשה, עוד נתון שמבדיל בין חוקר פרטי ובין חוקר משטרתי, הוא שאתם באופן אישי לא תצטערו לשלם לחוקר המשטרתי. מצד שני, כמובן שהחוקר הפרטי יהיה הרבה יותר נאמן לכם באופן אישי בתור לקוחות, פשוט כי אתם משלמים לו והוא צריך לתת לכם שירות. כדאי שתדעו שכאשר מדברים על נושא כמו חוקר פרטי מחירים לא תמיד מדברים על הוצאה כלכלית מאוד גדולה. זה תלוי אמונם לאיזה חוקר אתם פונים ועד כמה החקירה שאתם מבקשים ממנו לבצע מורכבת, אך באופן כללי לא תמיד המחירים גבוהים. רוב החוקרים לא גובים מחיר כולל על החקירה כולה אלא מחיר פר שעת עבודה, מה שאומר שככל שהחקירה תהיה מורכבת וארוכה יותר, כך גם המחיר שלה יהיה יותר גבוה.

מחפשים חוקר פרטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו