חוקר פרטי בגידות

תוכן עניינים

לאחרונה אתם שמים לב שבן או בת הזוג שלכם מתנהגים בצורה שונה, מדאיגה וחשודה. אחרי שניסיתם לקיים איתם שיחות, לברר ולבדוק מה קורה ולשאול שאלות לגבי העבודה והחיים עצמם ונתקלתם בתשובות ריקות מתוכן, אתם מחליטים שהנושא הזה לא מקובל עליכם יותר ואתם רוצים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בגידות. חוקר פרטי בגידות יוכל לתת לכם תמונה קצת יותר ברורה לגבי ההתנהלות המוזרה של בן או בת הזוג שלכם בתקופה האחרונה, ויוכל לאשר או לפסול את החשדות שלכם.

 

באיזה מצב פונים לחוקר פרטי?

חוקר פרטי באופן כללי יכול לפעול בכל מיני מישורים. חוקר פרטי בגידות הוא מישור אחד מבין הרבים, ולצידו נמצאים גם תחומים כמו ריגול עסקי, חקירות כלכליות, מעקבים, הונאה, איכון ועוד.

כשאדם פונה לחוקר פרטי ברוב המצבים הפנייה היא כתוצאה של ניסיון אישי כושל להגעת התוצאה המבוקשת, או כאשר הוא בטוח בצדקתו ומעוניין שמישהו מקצועי יעשה את העבודה עבורו. חוקר פרטי בגידות בדרך כלל יישכר ללא ניסיון אישי בחקירה, היות ומדובר בבני זוג שמכירים אחד את השני, ומעקב מסוג כזה עלול להיחשף בצורה מהירה ביותר על ידי בן הזוג שאותו רוצים לחקור, והמצב אף עלול להחמיר אם מתברר שלא מדובר בבגידה. לכן שילוב של חוקר פרטי בגידות במקרה זה הוא כמעט והכרחי.

 

חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות יוכל לעזור לכם להוריד אבן מהלב. בין אם תגלו תוצאות שליליות ותבינו כי לא מדובר בבגידה של בן או של בת הזוג, ובין אם תגלו תוצאות חיוביות ותבינו שאכן מדובר בבגידה של בן או של בת הזוג – בכל מקרה מדובר כאן על מצב של ידיעה, ומצב של ידיעה הוא תמיד עדיף על מצב של אי ודאות.

 

מתי אפשר להתחיל לחשוד שמדובר בבגידה?

עוד לפני הפניה אל חוקר פרטי בגידות כדאי שתבחינו בכמה סממנים באופן עצמאי. במידה והסממנים אכן נמצאים, כדאי בהחלט לפנות אל חוקר פרטי בגידות.

אז שינויים התנהגותיים הם הסממן הראשון שצריך לסמן לכם שיש כאן משהו חשוד. בכל מה שקשור בחזרה בשעות מאוחרות הביתה, חוסר תקשורת במהלך היום, חוסר סבלנות אליכם מצד בן או בת הזוג ויציאות מפתיעות וספונטניות של בן או בת הזוג מהבית – עלולים להוות התנהגות חשודה ולהצביע על אופציה לבגידה.

 

מכשירים טכנולוגים  – מחוץ לתחום

אם בעבר יכלתם להציץ באופן חופשי במחשב האישי או בטלפון הנייד של בן או בת הזוג שלכם, הרי שהיום אתם חשים שאין לכם גישה יותר אל מכשירים אלו. סיסמה חדשה שנוספה למכשירים, מחיקת היסטוריה, השתקה של צלצול הפלאפון ושל התראות על הודעות, קיום שיחות טלפון במקומות לא שגרתיים כמו השירותים – עלולים בהחלט להצביע על בעיה. ולא, אנחנו לא אומרים שאסור לבן או בת הזוג שלכם לשמור על הפרטיות שלהם, פשוט אם אתם מבחינים כאן בהתנהלות סיסטמטית שמונעת מכם את האפשרות להסתכל בדברים שלהם – זה בהחלט סימן.

 

"מה זה הבושם הזה?"

אתם מכירים היטב את ריח הגוף של בן או בת הזוג שלכם – ריח הפה וריח הבושם, אתם מכירים את סגנון הלבוש שלהם ומה הם אוהבים לאכול. אם אחד או יותר מהגורמים האלו השתנה באופן בולט, יש סיכוי שמדובר כאן בבגידה, ושהריחות החדשים והמאכלים הדיאטתיים קשורים ברצון להתאים את סגנון החיים החדש לאדם החדש שנכנס אל חייהם.

 

אל תפעלו לבד

כפי שציינו קודם לכן, במקרים של בגידות חוקר פרטי בגידות יוכל לעשות את העבודה בוודאות הרבה יותר טוב מכם. הקפידו לא להתנפל על בן או בת הזוג שלכם עם החשדות שלכם באופן מיידי, כדי שהחוקר הפרטי יוכל לעשות את העבודה שלו בשקט מבלי שכל רגע בן או בת הזוג שלכם מציצים אחורה לראות אם יש מישהו שעוקב אחריהם.

 

איך בוחרים חוקר פרטי בגידות?

חוקרים פרטיים יש בשפע, אבל בהחלט צריך לדעת את מי לבחור. חוקר פרטי בגידות צריך להיות מקצועי, לדעת את החוק, לדעת את המותר ואת האסור בכל מה שקשור לחקירה פרטית, להכיר את השיטות הטובות והדיסקרטיות ביותר לפעולה וכמובן גם להיות איתכם בקשר שוטף ולגבות עבור העבודה שלו מחיר הוגן.

 

מהו מחיר הוגן?

בכל תחום החקירות הפרטיות טווח המחירים הוא גדול מאוד ותלוי בפעולות שתבקשו מהחוקר הפרטי לבצע. בגדול מדובר כאן על טווח מחירים שנע בין 2,500 ש"ח ל-10,000 ש"ח עבור חקירה סמויה, שעת מעקב תעלה בדרך כלל מחיר של בסביבות ה-400 ש"ח עם מינימום של שעות מעקב ותוספת נסיעות וקיימים תעריפים נוספים עבור פעולות נוספות שיש באפשרות החוקר הפרטי לבצע.

חוקר מקצועי

מחפשים חוקר פרטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו