2 סימנים שיש לך נזילה באסלה סמויה

לא פעם אנו שומעים על אנשים שמציינים בפנינו סימנים לנזילה סמויה באסלה. הם חושבים כי מדובר בעניין פשוט שיכול להיפתר ללא הזמנה של איש מקצוע, אז הם משתפים אותנו ומחכים שניתן להם פתרון מהיר שיאפשר להם לשים את העניין מאחור. המדריך הנוכחי יציג בפניהם את 3 הסימנים הללו ויאפשר להם להבין שכדאי להם לפנות בהקדם אל מומחה בתחום כי ההמתנה הממושכת עשויה לעלות להם ביוקר כשיגיע אליכם חשבון המים הקרוב.

 

מי סייע לנו בכתיבת המדריך?

את המדריך הנוכחי אנו כותבים תוך סיוע מצד אנשים שיודעים דבר או שניים על סימנים שיש נזילה סמויה באסלה. אין מדובר בגורמים מקצועיים, אלא באנשים כמונו, כמוכם, שראו את הסימנים הללו והתעלמו במשך תקופה. לאחר זמן מה, הם הבינו שאין ברירה והזמינו איש מקצוע שאבחן את התקלה. הם ציינו בפנינו שישמחו לעזור בכתיבת המדריך. שכן, לדבריהם, מדובר בעניין שצריך לעלות על סדר היום כדי להביא למודעות בנושא. אם הם היו יודעים קודם לכן מה הסימנים הללו מעידים, הם היו פונים אל בעל מקצוע בשלבים מוקדמים הרבה יותר.

 

הסימן ה – 1 שיש לכם נזילה סמויה באסלה: שעון מים שמסתובב ללא הפסקה

מרבית האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שהם בדקו את שעון המים וראו שהוא זז ללא הפסקה. הם סברו כי מדובר בתקלה בשעון ולא חשבו לרגע על נזילה באסלה סמויה. פשוט בגלל שהם לא ידעו שיכול להיות תרחיש שכזה. שכן, אנו יודעים לא פעם שכשיש נזילה, היא ממש נראית למים ואפשר לשמוע אותה גם.

 

הסימן ה – 2 שיש לכם נזילה סמויה באסלה: הודעה על צריכת מים חריגה

תאגיד המים האזורי שלח לכם הודעה ובה כתוב שיש לכם צריכת מים חריגה בבניין או בדירה? אם כן, אתם צריכים לעצור את שגרת היום יום שלכם ולהתמקד בבירור מעמיק שאפשר לכם לבחון האם יש לכם נזילה סמוי באסלה. ראוי לציין שהיו שציינו שבפנינו שיכול להיות מצב שבו לא תקבלו הודעה מיוחדת, אלא פשוט חשבון מים מנופח שיגרום לכם להבין שמשהו לא תקין.

 

רגע, יש לכם נזילה סמויה באסלה?

אם קראתם את 2 הסימנים הללו והבנתם שכנראה שיש לכם נזילה סמויה באסלה של הבית, אתם צריכים לפנות בהקדם האפשרי אל בעל מקצוע מומחה בתחום. הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שעליכם לבחון כי אתם פונים אל בעל מקצוע מומלץ. כך תוכלו להיות בטוחים שהתקלה תטופל על הצד הטוב ביותר. אם תרצו לחפש חוות דעת אודות מתקני נזילות שכאלו, אתם יכולים לקרוא אותן בפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • קבוצות פייסבוק
  • אתרים של אינסטלטורים

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מהם הסימנים לנזילה סמויה באסלה. מאחלים שתפתרו את התקלה בהקדם.

דליפה באסלה נסתרת

עוד בנושא:
3 הדרכים להימנע מפריצה

אחד מהדברים המפחדים ביותר שנוכל לחוות כתושבים היא פריצה אל ביתנו. דבר זה מעורר חרדה רבה אצל לא מעט אנשים ובצדק. פריצה יכולה להתרחש בכל

קרא עוד »