3 דרכים לאיתור חשבון בנק חבוי

תוכן עניינים

לעיתים אנחנו נקלעים למצב שהאמון שנתנו בעבר בפרטנר פוחת עם השנים, ולפעמים מתעורר אצלנו רצון לדעת כמה שיותר לפני קבלת החלטה גדולה בקשר לעתידנו המשותף.

במקרים כאלה פונים בני זוג לחוקר פרטי כדי שיבצע חקירה, זאת בשביל לגלות את כל מה שהם צריכים לדעת על הפרטנרים שלהם.

כאשר אתם קוראים על המונחים חשבון בנק חבוי או הסתרת נכסים, יכולים לעלות בדמיונכם סוחרי סמים קשוחים בחליפות יקרות, שחיים על מטוסים פרטיים, שיש להם בנקאי מושחת ורודף בצע שמטפל בכל ענייניהם הכספיים. אבל האמת היא, שהסתרת נכסים היא בדרך כלל עסק מאוד בירוקרטי שכל אחד יכול לעשות, אפילו בסניף הבנק השכונתי.

 

איך מאתרים חשבון בנק חבוי

משרדי חקירות רבים מספקים שירותי איתור של חשבונות בנק בארץ ובחו”ל, במקום או בנוסף לשירותי מעקב. הנה כמה דרכים בהן משתמשים בכמעט כל משרד חקירות כדי לספק את שירותי איתור חשבונות בנק חבויים, שגם אתם תוכלו ליישם.

 

  1. חקירת התשלומים בכרטיסי האשראי

ניתוח מדוקדק של דפי פירוט העובר ושב מהבנק, יכול גם לחשוף את העובדה שהפרטנר שלכם מסתיר כסף. יש לחפש העברות בנקאיות או תשלומים אלקטרוניים (כלומר כאלה שבוצעו באינטרנט) לחשבונות שאתם לא מזהים.

 

  1. מעקב אחר משיכות גדולות

אם הסכמתם לדבר ביניכם לפני משיכה מעל סכום מסוים – משיכות "כבדות" שלא קיבלתן עליהן הודעה מוקדמת צריכות להרים לכם דגל אדום. בדקו גם את דפי הפירוט של כרטיס האשראי כדי לראות באיזו תדירות בוצעו המשיכות.

 

  1. חיפוש חשבונות חדשים

אינכם צריכים לפתוח כל מכתב שמגיע מהבנק, עליכם רק לשים לב למידע המופיע על המעטפה. אם מופיע רק השם של הפרטנר שלכם, למרות שהחשבון הוא משותף – יש לכם סיבה לחשוד. אתם יכולים גם לבדוק במכתב המפרט את ארבע הספרות האחרונות של חשבון הבנק בו בוצעה הפעולה, ובמקרה שאינכם מזהים אותן – זו יכולה להיות עדות לחשבון בנק חדש.

 

איתור חשבון בנק בחו”ל

תהליך של איתור חשבון בנק בחוץ לארץ יוכל להיות יותר מורכב מתהליך איתור חשבון בנק בארץ. רשויות החוק בכל מדינה יתקשו כמעט תמיד בחקירה ואיתור חשבונות בנק מחוצה לה, מה שגורם להרבה אנשים לבחור בדרך זו בשביל להעלים כספים ולהחביא נכסים מעינן של הרשויות.

 

סיכום

לאנשים יכולות להיות מגוון רחב של סיבות לכך שהם יעשו מאמץ רב להסתיר חשבון בנק שנמצא בבעלותם. בין הסיבות הנפוצות להסתרה של חשבון בנק ניתן למצוא התחמקות מתשלום חובות, ניסיון להסתרה של פשעים כלכליים, וכמובן – הסתרת רכוש במקרה של גירושין.

חשיפה של סוד גדול כל כך יכולה להיות קשה בהתחלה, במיוחד במקרה שהסוד נשמר במשך תקופה ארוכה. אבל, חשוב שתדעו מי הפרטנר שלכם, כדי שתוכלו לסמוך עליו ולדעת שאתם מכירים אותו לעומק.

.

מחשבון

מחפשים חוקר פרטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו