5 נורות אדומת שכדאי להיזהר מהם במערכת היחסים

תוכן עניינים

במערכות יחסים רבות, לא פעם ישנן בעיות שאינן נפתרות, המובילות לזוגיות שאינה בריאה ומצריכה טיפול. רבים, אינם שמים לב למצבם, ולמעשה לרוב, הם שמים לב רק כשכבר מאוחר. על מנת למנוע מכם להגיע למצב זה, ריכזנו עבורכם 5 נורות אדומות שכדאי להיזהר מהם במערכת היחסים. בואו נתחיל.

 

הקדמה

כל מערכת יחסים, חדשה כוותיקה, טובה ככל שתהיי, עלולה מבלי שנשים לב, להפוך למערכת יחסים שאינה בריאה. בעיות וקשיים שצפים, שאינם נפתרים מובילים להתדרדרות הקשר הזוגי. ישנם מספר מצבים אשר מדליקים נורה אדומה שכדאי להיזהר מהם במערכת היחסים.

 

שיח אישי במקום זוגי

במערכות יחסים, שיח אישי הוא ללא ספק נורה אדומה. כאשר אחד מבני הזוג מדבר בלשון אני במקום בלשון אנחנו, הוא אינו רואה עצמו כחלק ממערכת היחסים הזוגית. שימו לב כיצד בן הזוג שלכם מתנסח, שיח אישי מעיד על קושי חבוי.

 

יחסי מין שאינם טובים

היעדר קיום יחסי מין, או קיום יחסי מין שאינם טובים הוא עוד נורה אדומה ממנה כדאי להיזהר. יחסי מין ואינטימיות הם חלק הכרחי במערכות יחסים, אשר מעידות על משיכה וקרבה. כדאי לשים לב ולבחון האם מדובר בבעיה גופנית אותה ניתן לפתוח בעזרת ויאגרה, או שמא מדובר בבעיה רגשית בין בני הזוג.

 

תוכניות אישיות במקום זוגיות

כאמור, שיח אישי במערכות יחסים הוא נורה אדומה, כך גם בכל הנוגע לתוכניות אישיות. כאשר בן זוג מתכנן תוכניות אישיות, ואינו לוקח בחשבון בתוכניותיו את הצד השני, הדבר מעיד על בעיה ביחסים. כאשר בני זוג נמצאים במערכת יחסים בריאה ומאושרת, הם ירצו לתכנן את כלל התוכניות שלהם ביחד, זאת בשל העובדה כי הם רואים את עתידם ואת דרכם יחד.

 

שינויים בשפת הגוף

שינוי בשפת הגוף של בן הזוג שלנו כלפינו, מהווה גם היא נורה אדומה. כאשר בן הזוג משנה את שפת גופו באופן פתאומי, לרבות הימנעות מהסתכלות בעיניים, הפניית גב וגלגולי עיניים הם סימן שצריך לעורר אצלכם דאגה.

 

שמירה על בשורות טובות

מרבית האנשים, ירצו בראש ובראשונה לשתף את בני זוגם, כאשר הם מקבלים בשורות טובות. זאת מתוך רצון לחלוק עמו את הטוב. כאשר בן הזוג אינו ממהר לשתף בבשורות טובות, והחדשות מגיעות אליכם באיחור, הדבר מעיד על בעיה, ועל היעדר תמיכה.

 

נורות אדומות שכדאי להיזהר מהם במערכת היחסים

בעיות שאינן נפתרות במערכות יחסים, מובילות לא פעם למצבים שאינם נעימים ולזוגיות שאינה בריאה וטובה. ישנן מספר נורות אדומות, לרבות שיח אישי, יחסי מין שאינם טובים, תוכניות אישיות, שינויים בשפת הגוף, ואי שיתוף בבשורות טובות אשר אלו מצביעות על קשיים וחוסרים במערכת היחסים.

מערכת יחסים

מחפשים חוקר פרטי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו